> PRACA > Poznań

Kontroler jakości w Poznań, Wielkopolskie sprżedam

Zakres obowiązków: Kontrola wyrobów gotowych Kontrola jakościowa dostaw Weryfikacja aktualności danych pomiarowych (modele, programy) Opracowywanie raportów pomiarowych dla mierzonych części Kontrola inspekcyjna w toku produkcji Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne Umiejętność czytania rysunku technicznego Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, miara, mikrometr, itp.) Obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych (ramię pomiarowe) będzie dodatkowym atutem Znajomość obsługi komputera (MS Office) Znajomość narzędzi jakościowych Bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w zespole Czeka tu na Ciebie: Stabilny pracodawca i niekorporacyjna atmosfera Zespół do którego masz szanse dołączyć: kreatywny, życzliwy i pełen energii Regularne wynagrodzenie wynikające z umowy o pracę premia już od pierwszego miesiąca pracy Godziny pracy - grafik zmianowy (6-14/14-22) Udział w tworzeniu rozwiązań Pakiety bezpłatnych szkoleń Opieka medyczna dla Ciebie i bliskich Ubezpieczenie na życie

Detale ogłoszenia: Kontroler jakości
Sprzedawca: DAGAT eco sp.j
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoWielkopolskie
Miasto:Poznań